listopada 02, 2017

08.| Boję się

''Od kiedy cię zobaczyłem, mam to wspaniałe uczucie.
To było jak nieznane emocje, jak motyle, które szukały
kolorowych kwiatów w moim sercu''
~ Tini ''Te Quiero Más'' feat. Nacho

Nie potrafię Cię nie kochać, mimo że próbuję. Za wszelką ceną staram się zapomnieć, ale nawet mi się to nie udaje. Boję się, że jak dam Ci kolejną szansę, to znów zostawisz mnie z bolącym sercem, a ono się jeszcze nie zagoiło. Wróciłeś, myślałam, że będę najszczęśliwszą osobą na świecie, ale nie czułam się tak, jak myślałam, gdy wyobrażałam sobie Twój powrót. W moich myślach zawsze byłam szczęśliwa, rzucając Ci się w ramiona, ale tak naprawdę nie było w prawdziwym życiu. W mojej głowie zrodziły się obawy, więc postanowiłam Cię odrzucić, mimo że tak bardzo tęskniłam za Tobą. Nie chcę po raz kolejny cierpieć. Nikt nie chce mieć złamanego serca i ja jestem jedną z tych osób, więc dlatego chcę Ci pozwolić odejść na zawsze, ale z drugiej strony, nie chcę, żebyś mnie zostawiał i zakochał się w innej dziewczynie. To wydaje się takie samolubne, skoro nie chcę, żebyś o mnie zapomniał. Chyba bardziej pragnę, żebyś był przy mnie, niż oddalał się ode mnie, lecz moje zachowanie nie wskazuje, że tego chcę. Jestem suką, że nie chcę, żebyś zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Chyba boję się, że możesz stracić mną zainteresowanie i możliwe, że też Cię potrzebuję, żebyś mi pokazał, że warto Cię kochać, że moje serce nie zostanie ponownie złamane. Chcę, żebyś mi udowodnił, że jesteś odpowiedni dla mnie. Może dam Ci kolejną szansę, ale jak myślę o tym, Harry, to dochodzę do wniosku, że możesz się rozczarować nową mną. Już nie jestem taka sama jak rok temu. Zmieniłam się, moje zachowanie się zmieniło. Wszystko się zmieniło. 
Do moich kolejnych problemów dochodzi Erick, który wyznał mi swoje uczucia. Nawet zrodziła mi się myśl, czy nie spróbować z nim czegoś, żeby tylko o Tobie zapomnieć. Nie chcę kochać, gdy mam w głowie pełno obaw. Dlaczego życie nie może być łatwe? Dlaczego ono daje nam trudne wybory? Życie nastolatki nie jest wcale takie łatwe.
Jestem taka zagubiona, że nawet nie wyobrażasz sobie, co mogę czuć. Każdej nocy wylewam łzy, gdy myślę o Tobie. Nie potrafię sobie poradzić. Nie panuję nad swoim życiem. Z jednej strony chcę wszystko zakończyć i dołączyć do rodziców, a z drugiej myślę, że oni mnie tam nawet nie chcą. Jestem fatalną córką, pewnie się mnie wstydzą tam na górze, lecz nie potrafię postępować inaczej. W trudnych chwilach myślę o śmierci. Christopher miałby wtedy łatwiej, gdyby mnie nie było. Nie miałby ze mną już problemów, nad którymi nie potrafię zapanować. Mimo że z pozoru wyglądam na silną, to środku jestem słaba. Możliwe, że potrzebuję pomocy, ale boję się komuś o tym powiedzieć. Czasem moje myśli są przerażające nawet dla mnie. Chyba jestem zagrożeniem dla siebie samej.

***
Hejka! ♥
Oto kolejna notatka z pamiętnika Liv.
Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam

3 komentarze:

 1. ehhh i weś tu się skup na lekcjach kiedy dodajesz rozdziały :)
  Mała przerwa się przyda!
  To jest genialne (wliczam w to również 7 <3)
  kochana, kocham Twój styl pisania, a ta historia jest piękna <3
  True love story <3
  Liv i Harry <3
  Cudowne połączenie
  Chodź Harry traktuje się jak pępek świata, ale to jest słodkie XD
  ehh, Eric nie przesadzaj Cie proszę <3
  Wciąż czekam na miłość Liv I Harrego <3
  Kochana weny <3
  Ściskam :3


  A. ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie rozdział??
  G&G

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak sobie weszłam i się zastanawiam, gdzie kolejny rozdział? Nie wolno tak traktować czytelników :P Weny i czekam na ciąg dalszy!

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, sprawia, że chcę pisać dla was więcej.
Zostaw po sobie komentarz, będzie mi bardzo miło ♥